Wednesday, 30 October 2013

Drugie urodziny Bike Belle!!


Sto lat, sto lat niech żyje nam Bike Belle! Póki co świętujemy drugie urodziny i chociaż jest nam daleko do pełnoletności, wyprawiamy huczne przyjącie. Do wspólnego świętowania zapraszamy wszystkich stylowych rowerzystów i zwolenników dobrej zabawy, połączonej z masą przyjemności- głównie zakupowych!


5% rabatu do końca życia!
Jako dobry gospodarz postanowiliśmy skazać wszystkich naszych klientów na
dożywotnie 5% rabatu na wszystko. Na taki “wyrok” trzeba sobie jednak zasłużyć w bardzo prosty sposób. Wystarczy dokonać zakupu w butiku rowerowym Bike Belle między 30 października a 7 listopada (trzeba założyć konto w sklepie), paragraf obejmuje sklep on-line i krakowski butik przy ul. Dietla 45. W stacjonarnym butiku każdego dnia urodzinowego tygodnia masz również szanse zdobyć przedpremierowe akcesoria z kolekcji wiosna 2014 i być rowerowym trendsetterem zanim inni pokochają nasze nowe pomysły.
Kto ma ochotę pomyśleć z nami życzenie i zdmuchnąć dwie świeczki na urodzinowym torcie? Mam nadzieję, że wszyscy, bo właśnie dla was przygotowaliśmy 20% rabatu na wszystkie akcesoria. Poszukujecie prezentu na urodziny? Może sami polujecie na zgrabne dodatki do swojego roweru? Jeśli tak, to świetny czas na zrealizowanie waszych rowerowych marzeń! Wprowadzamy kilka nowych produktów, w tym nowe wersje kolorystyczne tak lubianych przez was dzwonków I love my bike- teraz dostępne w kolorze intensywnej zieleni i pastelowej mięty.
Słychać o nas tu i tam, a najgłośniej na Facebooku oczywiście. Wejdź na nasz profil i dowiedz się więcej o akcjach urodzinowych. Rabaty, przeceny, specjalne urodzinowe okazje tylko od 30 października do 7 listopada.Pamiętaj o karcie stałego klienta, którą otrzymujesz przy pierwszym zakupie w sklepie stacjonarnym, a przy każdym kolejnym zbierasz pieczątki i wykorzystujesz swoje 5% dożywotniego rabatu. 12 pieczątek i nagroda-niespodzianka ląduje w Twoich rękach! Kolorowy dzwonek, wiklinowy koszyk, stylowe lampki, uroczy pokrowiec na siodełko… Prezenty czekają na wytrwałych klientów :) Największą radością jest sprawianie radości. Bawcie się razem z nami i naszymi stylowymi akcesoriami. Urodzinowe szaleństwo czas zacząć!

No comments:

Post a Comment