Wednesday, 9 October 2013

Jesień WŁÓCZKĄ malowana

Jesienne spacery w otoczeniu barwnych koron drzew emanują pozytywną energią i zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Za nami już pierwsze chłodniejsze dni, które o tej porze roku są oczywiście normą. Na szczęście znamy na to sposoby!

 

Pochowaliście już rowery do piwnic i garażów? Mam nadzieję, że nie! Październik to cudowny czas na rowerowe wycieczki, zwłaszcza z włóczkowymi akcesoriami do rowerów. Włóczka i rower- nie brzmi znajomo? A powinno! Dla wszystkich miłośników ciepła “przyjemnego w dotyku” powstała kolekcja włóczkowych pokrowców na siodełkauchwytów na kierownicę i innych ręcznie robionych gadżetów. Poranny kurs rowerem do pracy już nie musi oznaczać lodowatego spotkania z siodełkiem. Włóczkowe akcesoria na pewno umilą te poranne spotkania, izolując dłonie od zimnej kierownicy czy nieprzyjemnie chłodnej blokady-zapięcia. Na rozgrzanie możesz zabrać ze sobą kawę i bezpiecznie przewieźć ją w jednym z dostępnych włóczkowych uchwytów na kubek. Aromat świeżej kawy w jesienny dzień- czy może być piękniej? Oczywiście, że może!


 

Najpiękniej będzie kiedy dopasujesz włóczkowe akcesoria do swojego roweru i osobowości. Dla miłośników zwierząt świetnie sprawdzą się komplety ( lis lub biedronka) lub pszczółkowy pokrowiec, a dla marzących o dalekiej, tropikalnej Jamajce dostępne są pokrowce w kolorach rasta. Wszystkich rowerowych zmarzluchów zachęcamy do zainteresowania się włóczkowymi akcesoriami.


 

Rower to nie niedźwiedź, nie musi już jesienią zapadać w sen zimowy! Otul go włóczkową “kołderką” i ciesz się dwoma kółkami z szerokim uśmiechem na twarzy i bez odmarzających części ciała!


 
uchwyty na kierownicę LIS
pokrowiec na siodełko LIS
sakwa rowerowa RETRO 
 

 uchwyty na kierownicę BIEDRONKA
 włóczkowy pokrowiec na siodełko BIEDRONKA
 czerwony koszyk z wikliny BIEDRONKA

 

No comments:

Post a Comment