Tuesday, 22 October 2013

BIŻUTERIA ROWEROWA- BB jubiler doskonały

“ Być kobietą, być kobietą (...) mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże…” śpiewała Alicja Majewska w imieniu wszystkich pań, ale czy tylko kobiecie należy się biżuteria, kwiaty i wszystko co najlepsze? Drogie Panie rowerzystki, wasze rowery też zasługują na odrobinę luksusu!
“ Biżuteria rowerowa” to autorski pomysł na kobiecy wdzięk dwóch kółek- może powinnam zmienić nazwę sklepu z butiku rowerowego na jubilera rowerowego? Naszym kobiecym jednośladom powinny przypaść do gustu np. niebanalne nakrętki na wentyleTruskawkowe- dla wielbicielek dżemu truskawkowego, w kształcie babeczki dla wszystkich łasuchów, albo serduszka-pierniki dla słodko zakochanych. Do biżuteryjnego kompletu może dołączyć zgrabny dzwonek. Te ręcznie zdobione egzemplarze mogą być genialnym prezentem, świetnie zastępując klasyczną biżuterię. Każdy dzwonek jest unikatowy, taka samo jak unikatowa jest każda kobieta.

Która z nas nie lubi kwiatów? Wszystkie je kochamy! Podzielmy się tą miłością z naszymi jednośladami. Wiosna może gościć na naszym rowerze przez cały rok, jeśli tylko nie zapomnimy o kwiatach na rower. Można je umieszczać w dowolnym miejscu- na kierownicy, bagażniku, ramie, gdzie tylko dusza zapragnie. Tak jak kwiaty w ogródku przekwitają i dają szansę kolejnym na rozkwitnięcie, tak samo my możemy dowolnie zmieniać kwiatową dekorację- a co ważne, nie trzeba pamiętać o podlewaniu i pieleniu rabatki!
Biżuteria to zawsze świetny prezent- biżuteria rowerowa to świetny i niebanalny podarunek. Jeśli masz ochotę sprawić sobie przyjemność lub komuś bliskiemu to pamiętaj, że rower może Ci w tym bardzo pomóc. Kolczyki w kształcie zębatek, a może dzwonek z kryształkami? Wybór należy do Ciebie!


No comments:

Post a Comment