Thursday, 2 October 2014

Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zapięciach rowerowych, ale baliście się zapytać...


W sklepach sportowych, sklepach rowerowych, czy wreszcie w Internecie, a nawet w sklepach z materiałami budowlanymi – wszędzie tam można znaleźć zapięcia rowerowe. Są przeróżne: cieniutkie linki, które bardziej przypominają nitki do zacerowania skarpet, nieco grubsze, łańcuchy, szekle/u-locki, podkowy... Wybór jest ogromny i nie zawsze jest ktoś, kto pomógłby dokonać tego właściwego. Jest to jedna z ważniejszych decyzji, kiedy już postanowimy poruszać się rowerem, a to dlatego, że umożliwia nam dłuższe cieszenie się naszym jednośladem. W butiku także posiadamy zabezpieczenia, pomagamy dobrać to właściwe, pokazujemy jak zamontować je do roweru tak, żeby móc je transportować lub tak, żeby rower był tam, gdzie został przez nas przypięty. 

Świat idzie do przodu, wszystko się udoskonala. Niestety, także ci, którzy trudnią się kradzieżami rowerów nie próżnują i są coraz bardziej wyspecjalizowani w swojej dziedzinie. Dlatego zaprosiliśmy do BikeBelle przedstawiciela firmy ABUS, aby przeprowadził szkolenie dla naszysz klientek i klientów. Tematem szkolenia są "Prawdy i mity o zabezpieczeniach rowerowych". W trakcie dowiecie się m. in. jak działają złodzieje rowerów, jakie sa metody i narzędzia dokonywania kradzieży, a także jakie są rodzaje zabezpieczeń i co je różni. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak poprawnie dobrać zabezpieczenie do swjego roweru lub jak poprawnie to zabezpieczenie przewozić, czy, to chyba najwazniejsze pytanie, jak poprawnie przypinać rower do stojaka, powinniście pojawić się na naszym szkoleniu.

Potrwa ono zaledwie 40 minut, więc uzyskacie rzetelne informacje w krótkim czasie. Po prezentacji będziecie mogli kupić zabezpieczenie, które uznacie za najlepsze dla Waszego roweru.
Zapiszcie w kalendarzu:
- co? szkolenie z prawidłowego przypinania roweru;
- kiedy? 9 października, w czwartek;
- gdzie? w butiku rowerowym BikeBelle, przy ul. Dietla 45;
- o której? zaczynamy o 18, szkolenie potrwa 40 minut, po nim będzie czas na Wasze pytania.

ZAPISY I INFORMACJE: https://www.facebook.com/events/697462140344183/

No comments:

Post a Comment