Wednesday, 3 September 2014

Bike to school

Jak co roku we wrześniu, rodzice stają przed trudnym wyborem plecaka dla swoich pociech. Początek roku szkolnego, to także czas, kiedy najwięcej mówi się o ciężkich podręcznikach, które dzieci muszą nosić na swoich delikatnych plecach. Powszechnie wiadomo, że noszenie ciężarów przez młodzież powoduje nieodwracalne wady postawy.  Jednak istnieje rozwiązanie tego problemu! Dlaczego nosić bagaż na plecach, skoro można przypiąć go do roweru? Doskonałym rozwiązaniem jest plecak do codziennego użytku lub stylowa torba dla małej księżniczki. Plecak wyposażony jest uchwyty mocujące go do bagażnika, umieszczone pomiędzy szelkami w zasuwanej kieszonce. Również torebka posiada uchwyty umożliwiające przypięcie jej do bagażnika rowerowego. Podczas jej przenoszenia, uchwyty można bez problemu schować
w specjalnie do tego przeznaczonej kieszonce zamykanej na suwak.

  Nie wolno zapomnieć o bezpieczeństwie, które zapewnią odblaski - posiada je zarówno plecak, jak
i torebka. Rower staje się nieco szerszy, dzięki czemu, jest lepiej widoczny na drodze. Dodatkowym wyposażeniem są wesołe LED-owe lampki, w kształcie słoneczek. Montowane za pomocą silikonowych pasków, są łatwe do zabrania ich ze sobą po skończonej jeździe, zasilane zwykłą, płaską bateryjką, jak do zegarka.
Powszechnie wiadomo, że dzieci uwielbiają jazdę na rowerze, a dzięki tym akcesoriom, codzienny dojazd do szkoły stanie się bezpieczną przyjemnością, która połączy ruch z transportem podręczników. 

No comments:

Post a Comment