Saturday, 29 December 2012

Bike Belle dla WOŚP!

I jak? Serniki, pierogi, barszcze, kluski z makiem i cała reszta wigilijno-świątecznego szaleństwa już wychodzi Wam, nomen omen, uszkami? ;) Czas na rower! Nie ma przyjemniejszego sposobu na spalenie kalorii, które w nas ponasiąkały przez święta. A my, żeby Was zachęcić do pedałowania, a przy okazji do pomagania, po raz kolejny gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

FOR ENGLISH SCROLL DOWN
Tym razem gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Na aukcji wystawiliśmy nasz najpopularniejszy zestaw akcesoriów rowerowych retro z kolekcji POLKA: stylowy wiklinowy koszyk na rower z naturalnej wikliny, z ozdobnym wkładem i dopasowany pokrowiec na siodełko rowerowe. Licytacja zaczyna się już od złotówki, taniej już się nie da :)

Serdecznie Was zapraszam do licytacji. Taki zestaw uszczęśliwi nie jedną, a wiele osób - całkowity dochód trafi do WOŚP, a sam zestaw na pewno wywoła uśmiech na twarzy nowej właścicielki.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZALICYTOWAĆ

Tymczasem, wszystkiego najlepszego i tysiąca wspaniałych chwil spędzonych na rowerze w 2013. Peace and bike!


So how was your Christmas? I did it the Polish way and had so much family time and food I could hardly breathe :) Time to burn those calories now and there's no better way than cycling! I hope you'll join my New Year's resolution to spend even more time on a bike in 2013. It's easier with a pretty bike gear :) Now your can get the set pictured below and help a charity at the same time. Bids start from 1 PLN ($0,3) and all proceedings will go to Great Orchestra of Christmas Charity. Simply click here to enter. Happy bidding and happy New Year!

1 comment: