Friday, 6 June 2014

Punkt widzenia zależy od strony siedzenia

Wszyscy kochamy piękne, słoneczne dni. Dlaczego? No wiadomo. Mamy wtedy dużo pozytywnej energii do działania. Wskakujemy na nasze rowery i pędzimy nimi czym prędzej do pracy, na uczelnie albo rekreacyjną przejażdżkę. Niestety bywa, że pogoda nawet latem płata nam różne figle. Pewnie nie raz pochmurne niebo skutecznie powstrzymało Was przed jazdą na rowerze. Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość! W Bike Belle znajdziecie teraz modne, nieprzemakalne pokrowce rowerowe na koszyki i siodełka. Dzięki naszej przeciwdeszczowej nakładce wieziona na rowerze zawartość, cała i sucha dotrze razem z Wami na miejsce.  

 
Jednak zawsze największy problem podczas takiej nieprzewidzianej pogody stanowi mokre siodełko. No tak, przecież trzeba jakoś na nim usiąść. Koniec z nerwowym szukaniem chusteczek po torbach i kieszeniach. Na otarcie siodełkowych łez mamy teraz coś specjalnego - dwustronny pokrowiec. 


Z jednej strony wykonany z bawełnianego, miękkiego materiału, który w upalne dni nie będzie przyklejał się do siedzenia. Drugą stronę natomiast stanowi nieprzemakalne poszycie, chroniące przed deszczem. Poniżej filmik, w którym pokazujemy jak łatwo i szybko nałożyć pokrowiec Bike Belle. Od dziś punkt widzenia zależy także od strony siedzenia!No comments:

Post a Comment