Wednesday, 18 September 2013

Rower MAKEOVER

Czy ktoś jeszcze pamięta historię Kopciuszka? Piękna, złotowłosa dziewczyna przemieniona ze zwykłej służącej w zachwycającą księżniczkę, za sprawą dotknięcia czarodziejskiej różdżki. Dziś powiedzielibyśmy, że Dobra Wróżka, jak dobra stylistka diametralnie zmieniła strój Kopciuszka. 

Czary w XXI wieku, możliwe czy niemożliwe? Sprawdziliśmy- możliwe! Oto bohater bajki na dwóch kołach - pozornie zwyczajny, szary, stalowy rower. Pokorny towarzysz wypraw nad rzekę, wybawca w zakorkowanym mieście, wdzięczny przyjaciel miłośników pedałowania. Czary mary i voila! Nasz smutas zyskał nowe oblicze. Uroczy różowy koszyk i subtelny kwiecisty pokrowiec na siodełko, czary prosto z krainy rowerowych cudów i cudeniek Bike Belle. Bohater tej historii dzwonił z zadowolenia nowym “ciasteczkowym” dzwonkiem, a wy jak oceniacie nasze czary? Może macie ochotę poczarować razem z nami? 


PRZED


PO

Do naszych rowerowych czarów wykorzystaliśmy:

2 comments:

  1. Szczerze powiedziawszy bardziej by mi do niego pasowało coś w krwistej czerwieni, róż bardziej pastuje do białych i bladobeżowych rowerów :)

    ReplyDelete
  2. slodkie, podoba mi sie sama idea bloga rowerzystki, ja tez jezdze i pisze o tym czasami, np o makijazu na rower:) zapraszam:)

    http://pieknoscdnia.blogspot.com/2012/06/pora-na-rower-czyli-lato-na-2-kokach.html

    www.pieknoscdnia.pl

    ReplyDelete