Wednesday, 24 April 2013

Zostań Ambasadorką Bike Belle!


Kochasz rower i modę, i chcesz o tym opowiedzieć innym? Teraz masz szansę. Butik rowerowy Bike Belle ogłasza poszukiwania ambasadorki marki.

Rower nareszcie przestaje się kojarzyć z ubrudzonymi błotem panami w obdartych spodniach. Butik rowerowy Bike Belle od momentu powstania walczy o to, żeby rowery były postrzegane jako wspaniałe, stylowe narzędzia do poruszania się po mieście, dlatego w swojej ofercie ma ponad 700 stylowych akcesoriów, które pomagają uczynić jazdę na rowerze łatwiejszą, przyjemniejszą i piękniejszą. Teraz każda z Was może pomóc propagować modę na eleganckie poruszanie się na dwóch kółkach - Bike Belle szuka ambasadorki marki. Może to Ty nią zostaniesz? Aby wziąć udział w wyborach, trzeba zgłosić się dodając zdjęcie na rowerze (nie musi być własny!) w aplikacji konkursowej na stronie http://www.facebook.com/rowerzystkamiejska/app_263940943713821. Macie czas do 12 maja. Po tym terminie 5 osób z największą ilością głosów przejdzie do drugiego etapu, w którym do wykonania będzie zabawne rowerowo-fotograficzne zadanie. Jury przyzna też dzikie karty. Do wygrania: - stylowy miejski rower Kross Tempo Classico - pełna stylizacja roweru od Bike Belle - zestaw akcesoriów od nakrętek na wentyle po pięknie ozdobiony kosz z inicjałami ambasadorki - tytuł Ambasadorki Bike Belle i związane z tym przywileje: udział w sesjach zdjęciowych, imprezach, możliwość zaprojektowania własnej kolekcji akcesoriów rowerowych, która zostanie wyprodukowana przez Bike Belle... i wiele innych atrakcji!
Zgłoś się teraz - im wcześniej, tym większą masz szansę na zebranie dużej ilości głosów! Regulamin znajdziesz tutaj: http://apps.facebook.com/click_contest/page/regulamin/?fanpage=805&lang=en


No comments:

Post a Comment