Friday, 12 April 2013

Skórzane torby rowerowe - możesz mieć je pierwszy/a!

Urodził nam się rewelacyjny projekt. Od dawna marzyłam o stylowej teczce na rower, skórzanej, w stylu retro - takiej, do której pasowałyby sukienki w stylu lat 40.  i pewna szczególna para butów, do której mam wielki sentyment. Z taką teczką mogłabym jeździć na spotkania służbowe (mieściłaby laptopa, kalendarz i inne szpargały), czy spotkania ze znajomymi w kawiarniach, ale też w niedzielę na Błonia, z małym kocykiem do rozłożenia na trawie i butelką domowej lemoniady. I żeby można ją było zapinać i na bagażnik, i na kierownicę... Rozmarzyłam się. A potem chwyciłam ołówek i zaprojektowałam tę wymarzoną teczkę. To było kilka miesięcy temu.

Skórzana teczka na rower - na bagażnik i kierownicę - od Bike Belle


Wskutek długich poszukiwań udało mi się znaleźć odpowiedniego partnera do tego projektu, który mógłby wyprodukować teczkę zgodnie z moimi zasadami (lokalnie, ręcznie, z materiałów doskonałej jakości). I teraz, po miesiącach poprawek i testów mamy gotowy model torby, która idealnie odpowiada moim potrzebom.

Skórzana teczka na rower idealnie nadaje się na wypad do kawiarni :)

Zakładając, że rowerzystek podobnych do mnie jest więcej, postanowiłam wybrać niestandardowy sposób produkcji tej nowej linii. Zgłosił się do mnie serwis Wspieram.to, który zaproponował mi skorzystanie z crowdsourcingu, czyli finansowania społecznościowego.

W skrócie: możecie wesprzeć produkcję naszej nowej linii toreb dowolną kwotą - od 5 do 500zł. W zamian osoby wspierające otrzymają od nas nagrody  - jeżeli ktoś z Was nosił się z pomysłem zakupu nowych stylowych akcesoriów do swojego roweru, może skorzystać z tej okazji - w zamian za wsparcie otrzymujecie akcesoria o sporo wyższej wartości niż kwota wsparcia. Jeżeli zdecydujecie się na wybór torby, dostaniecie ją wcześniej, niż ktokolwiek inny!

Wszystkie szczegóły można zobaczyć tutaj: http://www.wspieram.to/250-bike-belle-make-bike-easier.html

Peace and bike!

2 comments:

  1. A kiedy ostatecznie torba będzie w sprzedaży?

    ReplyDelete
  2. jeżeli uda się zebrać wymaganą kwotę powinny być dostępne już w maju!

    ReplyDelete