Wednesday, 16 May 2012

Poznajcie Ambasadorki Bike Belle!


Fanfary! Po długich i burzliwych obradach spośród najbardziej stylowych rowerzystek w Polsce wybraliśmy cztery, które dostaną zaszczytny tytuł Ambasadorki Bike Belle. Te spośród 60 kandydatek, które przeszły do drugiego etapu dostały zadanie, które zadecydowało o wynikach rekrutacji. Zadanie nazywało się MIMIKRA i polegało na upodobnieniu siebie do roweru, a roweru do siebie :) Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, powstały piękne zdjęcia pięknych kobiet na pięknych rowerach. Tyle piękna naraz!

Ostatecznie podjęliśmy dezycję o mianowaniu czterech rowerzystek naszymi Ambasadorkami. Dodatkowo, jako że za nic nie mogliśmy wybrać krakowskiej ambasadorki, a bardzo nam na tym zależało, postanowiliśmy zaprosić do współpracy wszystkie krakowskie finalistki i stworzyć całą grupę, która będzie w naszym pięknym mieście ambasadorzyć i udowadniać, że Kraków jest naprawdę rowerowym miastem.Gratulujemy Magdzie Różyło z Wrocławia, Hani Skrzypczak z Poznania, Natalii Świder z Bydgoszczy i Agnes Orłowskiej z Warszawy, które będą naszymi Ambasadorkami, dostaną komplet akcesoriów do stylizacji roweru (w tym naszą piękną miedzianą tabliczkę z logo!) i będą współpracować z nami podczas tworzenia nowej kolekcji.

Gratulujemy też krakowiankom: Kasi Cieślik, Dorocie Nowak i Agacie Dutkowskiej, które zapraszamy do stworzenia ambasadorskiej grupy, roboczo nazwanej Krakowską Grupą Cyklistek (nazwa do negocjacji). Dziewczęta dostaną od nas rowerowe akcesoria dopasowane do ich pojazdów i będą współtworzyć nasze rowerowe imprezy oraz brać udział w organizowanych przez nas pokazach i sesjach zdjęciowych.

Trzecie gratulacje należą się wszystkim finalistkom - każda z nich dostanie od nas spersonalizowany piękny koszyk rowerowy z naszej nowej kolekcji wraz z pokrowcem na siodełko do kompletu i zaproszenie do współpracy z nami przy udziale w rowerowych imprezach i rozmaitych rowerowych projektach. Wszystkie rowerzystki, które brały udział w konkursie dostaną od nas drobny rowerowy upominek i status VIP w naszym sklepie, który uprawnia do dożywotniej żniżki 10% na wszystkie towary. Jeszcze raz, BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim dziewczętom, które wzięły udział w zmaganiach. Widząc tyle uśmiechniętych stylowych rowerzystek przekonujemy się, że warto było rzucić ciepłe etaty i robić coś, co naprawdę cieszy innych ludzi!

Peace and bike,
Małgosia, Maciek, Wojtek, Kasia, Piotrek i Michały

A teraz coś dla oka - widzieliście/-łyście kiedyś tyle pięknych rowerzystek naraz?


Latająca Agata

Dorota i Muchomor

Magda i jej czarna holenderka

Agnes - Cherry Lady

Hanna, kokardki i okulary jak z Mad Men

Natalia, ostre koło z kokardą  i uśmiech, który rozweseli nawet polityków

Kasia i VELOciraptor

Jagna i Gazela, piękna para z Poznania

Natalia i jej błękitna maszyna, malują Wrocław na żółto i na niebiesko. Dzika karta w finale

Monika - ma najlepszego rumaka!


No i co? Ktoś jeszcze nie jest przekonany? 

2 comments:

  1. suuuuper, zazdrocha :) gratuluję dziewczynom, wszystkie wyglądają fajnie! ale chyba moją faworytką jest kasia i jej miętowy rowerzyk...

    ReplyDelete
  2. wszystko super, najbardziej podobają mi się Hanna i Kasia :)

    ReplyDelete