Friday, 30 May 2014

Najciekawsze nadchodzące imprezy rowerowe

3, 2, 1.. No to jazda, kochani rowerzyści! Czerwcowy maraton czas zacząć, bo atrakcji z całą pewnością nie zabraknie. Od czego zacząć? A raczej skąd? Najlepiej oczywiście od Wrocławia. Miasto krasnali zaprasza pod koniec maja na Out of Sth, czyli czwarte już Międzynarodowe Biennale Sztuki Zewnętrznej. W trakcie wydarzenia odbędzie się wyjątkowa parada rowerowa, na trasie której nie zabraknie całej masy interesujących, urokliwych miejsc uprzyjemniających jazdę. Czekają tam na Was również liczne wystawy, koncerty, filmy i futurystyczne projekty dwukołowego miasta - jednym słowem nudno nie będzie. 

foto: Święto Cykliczne Kraków

Z kolei najwytrwalsi, zapaleni w boju rowerzyści w sąsiadującym z Wrocławiem Opolu mogą wziąć udział w absolutnie niesamowitym rajdzie przygodowym "Wyzwanie". Koniecznie namówcie swoich przyjaciół albo znajomych i ruszajcie razem w nieznane. Myślicie, że to koniec? Jasne, że nie. Nie możemy przecież zapomnieć o najważniejszym, czyli o czyli Święcie Cyklicznym! Startuje już 30 maja w Zielonej Górze, a w większości miejsc w Polsce spodziewać się go można 8 czerwca. W ramach ŚC w całej Polsce odbędą się rowerowe spotkania, przejazdy i pikniki. Szczegóły możecie obejrzeć na stronie Święta. W samym Krakowie na Wielkim Przejeździe Rowerowym spodziewamy się 5000 osób! Pobijecie nas w innych miastach?

W dniach 8-9 czerwca odbywać się również będzie w całym kraju Weekend Polski na Rowery. Pod patronatem popularnego portalu organizowane są przejazdy, rajdy, zawody, festyny i rozmaite inne imprezy z rowerem w tle. Która z nich obywa się najbliżej Was sprawdzicie tutaj. Aha i nie zapomnijce zajrzeć wcześniej do naszego butiku Bike Belle. No to co, widzimy się?

No comments:

Post a Comment