Wednesday, 26 October 2011

Rowerem w jesień, elegancko i klasycznie


Wreszcie się udało! Mój wymarzony butik rowerowy - BikeBelle.pl - działa i póki co ma się dobrze. Można odwiedzać, oglądać, komentować, a przede wszystkim, można zamawiać :)
A poza tym jesień... Lubię jesień, parkowe aleje pełne liści, poranną mgłę, kasztany, żołędzie, dynie na targowiskach... Rowerem doskonale jeździ się przez jesień. Jestem szczęściarą, bo moja droga do domu to najpiękniejsza w Krakowie rowerowa trasa do Tyńca. Niezależnie od pogody jest tam niewiarygodnie uroczo, a jeśli pojawia się słońce i fale na Wiśle błyszczą w jego promieniach, to już w ogóle robi się landszafcik godny scenografii ckliwego romansidła.
Ale jesień to też okazja do założenia mojej ukochanej części garderoby - płaszcza. Płaszcze i buty to moja miłość, nigdy nie mogę mieć ich za dużo, a do tego to niezbędny element jesiennego cycle chic. Podobnie jak kozaki (przypominam - jazda na obcasach wcale nie jest niebezpieczna!). Jesienią świetnie sprawdzają się klasyczne, eleganckie stylizacje, w których pierwsze skrzypce grają odcienie brązu. Neutralne brązy i beże świetnie sprawdzą się też jako dodatek dla Twojego roweru - ręcznie szyte włoskie skórzane sakwy na bagażnik Monte Grappa w komplecie z chwytami z tej samej kolekcji dodadzą Twoim dwóm kółkom szyku i elegancji. Czerwone rękawiczki dla Ciebie i czerwona róża dla Twojego roweru będą stanowić rewelacyjny, kontrastowy element. Zaraz zrobi się zimniej, więc warto łapać złotą jesień i ruszać na rowerze w miasto!


Płaszcz, Matalan, 40 funtów
Kozaki, Old Navy, 69 euro
Rękawiczki, Mulberry, 125 funtów
Beret, Top Shop, 12 funtów
Róża na rower, Bike Belle, 3,90zł
Chwyty kierownicy Monte Grappa, Bike Belle, 59.90
Podwójne skórzane sakwy na bagażnik, Bike Belle, 499.90

No comments:

Post a Comment